Заклепник 260 мм INGCO — це досить простий, але потрібний ручний інструмент. Застосовується для встановлення кріплення в металеві елементи, з'єднання всіх необхідних частин. Заклепкове об'єднання деталей у нинішню пору стало популярним методом, який використовують у виробництві, будівництві та побуті. Механізм роботи цього приладу досить легкий — у робочій головці цієї моделі міститься тримач, у який встановлюється заклепка. У ньому використовуються заклепки різних діаметрів: 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм. Головка забезпечена змінними насадками, що дуже зручно. Завдяки спеціальній скобі можна зафіксувати положення ручок. Розмір пристосування становить 10,5'.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Механізм | Пружинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полотна | 30 м |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
| Тип інструменту | Заклепочник для витяжних заклепок |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Ширина скоби | 1.2 мм |
| Довжина цвяха | 14 мм |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби, цвяхи і штифти |
| Тип | Киянка |
| Максимальна ширина захоплення | 40 |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



