УВАГА!
У картері ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння) не залито мастило!
ПЕРЕД ЗАПУСКОМ ПЕРЕВІРТЕ І ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАЛИЙТЕ МАСТИЛО! Кількість та сорт прописані в інструкції з користування (інструкції з експлуатації)
Генератор бензиновий 3.5/4.0кВт 4-х тактний ручний запуск SIGMA (5710431)
Cучасна компактна електростанція, яка може стати як альтернативним, так і постійним джерелом струму в невеликому котеджі або офісі. Генератор використовується для живлення електроінструментів, обладнання та побутової техніки. Серцем генератора є бензиновий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння. Залежно від типу і виду обладнання, що підключається, при повній заправці генератор може пропрацювати близько 12 годин. Двигун генератора запускається за допомогою ручної системи запуску - пускового пристрою зі шнуром. Для зручності користування всі основні елементи управління і регулювання роботи знаходяться на передній панелі електростанції. Це вольтметр, розетки змінного струму, запобіжники, клеми для підключення споживачів постійного струму 12 Вольт, клема заземлення. Там же розташувався цифровий дисплей, що відображає робочу напругу, частоту і кількість мотогодин. Під час роботи генератора автоматичний регулятор AVR на виході забезпечує стійку і безперебійну подачу напруги в заданих межах. Виробник завбачливо встановив спеціальні системи захисту, які дозволяють зробити роботу станції безпечною і довговічною. Захист від перевантаження запобігає надмірному підвищенню навантаження на генератор. У свою чергу система блокування запуску двигуна відключить запалювання при роботі з недостатнім рівнем масла або при аварійному його витіканні з картера. Характеристики: Мідна обмотка Вбудований регулятор вихідної напруги (AVR) Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня масла «OIL ALERT» Верхнє розташування клапанів (OHV) Антивібраційна система Місткий бак Портативна конструкція Додатковий вихід постійного струму (12 В-8.3 А)
Основні дані
Торгова марка Sigma
Гарантія, міс 12 місяців
Технічні дані
Тип бензинові
Напруга, В 220
Частота, Гц 50
Номінальна потужність генератору, кВт 3.5
Максимальна потужність генератору, кВт 4.0
Вітрата палітра, г/кВт*год 313
Ємність паливного баку, л 15
Об'єм масляного картера, л 0.6
Потужність двигуна приводу, к.с. 7.5
Робочий об'єм двигуна приводу, см³ 225
Час безперервної роботи, год 12
Система запуску ручна
Рівень шуму, дБ 74
Габаритні розміри Розмір 610×470×500 мм.
Антивібраційна система
Місткий бак
Портативна конструкція
Додатковий вихід постійного струму (12 В-8.3 А)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 47 кг |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 225 куб. см |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
- Ціна: 25 890 ₴



