Опис скоб для степлера тип-140 8 × 1,2 мм 1000 шт. Vitals
Скоби для степлера тип-140 8 × 1,2 мм 1000 шт. Vitals використовуються з будівельним степлером та призначені для кріплення різних матеріалів до поверхонь з м'яких та твердих порід дерева, ДВП, ДСП, пластику, гіпсокартону та ін.
Скоби загартовані та оцинковані при виготовленні, а сталь має жорсткість 1400 Н/мм2. Все це робить їх надійними та міцними, не деформуються при інтенсивній роботі та навіть під час потужного удару степлера зберігають форму та гостроту.
Ширина скоби становить 10,6 мм, товщина — 1,25 мм, а висота — 8,0 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 8,0 мм |
| Кількість в пакованні | 1000 шт. |
| Материал | гартована сталь, оцинкована |
| Назначение | для будівельного степлера |
| Тип | 140 |
| Толщина | 1,25 мм см |
| Ширина | 10,6 мм см |
- Цена: 59 ₴






