Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір коронок свердлильних |
| Застосування коронки/пилки | Дерево |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип хвостовика | Тригранний |
| Мінімальний діаметр | 19 мм |
| Максимальний діаметр | 64 мм |
| Тип свердління | Сухе |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Довжина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴




