Ключ трубній 2-стор., 6 х 7 мм, l-100 мм NEO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 6 мм |
| Розмір max | 7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴





