Киянка гумова 220 г. біла, фіберглас INGCO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина інструменту | 155 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Киянка |
| Максимальна ширина захоплення | 40 |
| Довжина полотна | 30 м |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴




