Набір ключів вигнутих накидних 6-22 мм. INGCO INDUSTRIAL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 6 мм |
| Розмір max | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина захоплення | 32 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина полотна | 30 м |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



