Набір ключів шестигранних 9 шт. 1,5-10 мм. INGCO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір min | 1.5 мм |
| Розмір max | 10 мм |
| Кількість ключів в наборі | 9 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Максимальна ширина захоплення | 30 |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина полотна | 30 м |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴



