ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ІМПУЛЬСНЕ ЗАРЯДЖУВАННЯ PULSO BC-10638 12В 120А. 3 режими роботи з різними типами акумуляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 4 А |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




