Компресор "VITOL" 100psi/12A/35 л/прикурювач (47721)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Однопоршневий |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Наявність амперметра | False |
| Наявність вольтметра | False |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Індикатор заряду елементів живлення | True |
| Струм заряду | 4 А |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




