Гідравлічний пляшковий домкрат (вертикальний) Frame 97X035 вантажністю 5 тонн. Мінімальна висота підіймання (підхоплення) — 216 мм. Максимальна висота підйому — 413 мм. Вага — 4,3 кг. Тип — вертикальний. У комплекті є практична ручка, що складається в компактний пенал. Виробник Frame. Польща. Купити гідравлічний домкрат в інтернет-магазині Astra-II. Весь каталог

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frame |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Висота підйому | 413 мм |
| Висота підхоплення | 216 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.3 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 216 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 95 мм |
| Довжина майданчика | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




