Диск відрізний для каменю та бетону 230 мм VERTO. Розміри 230x3.2x22.2 мм, 230 мм. Абразивом у цьому відрізному колі є оксид алюмінію, що називається корундом, який зв'язаний бакелітом і армований склотканиною сіткою. Таке поєднання дає змогу використовувати диск за великих швидкостей обертання й дає високу зносостійкість. Крім того, бакелітова зв'язка дає ефект полірування, що зменшує перегрівання робочої поверхні та збільшує ресурс. Диск можна застосовувати й для сухого, і для мокрого процесу різання. Високі стандарти безпеки відповідають європейській класифікації EN 12413. Купити гуртом і в роздріб в інтернет-магазині Астра-II. Тіл. ☎ +38(067) 622-11-28. Весь каталог

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



