Диск пиляльний для дерева Verto 61H140 з твердосплавними напайками з карбіду вольфраму з 8-відсотковим вмістом кобальту YG8A. Використовується, як обладнання для всіх різновидів дискових пил (циркулярні, торцювальні...). Призначений для різання деревини твердих порід. Діаметр пиляльного кола 315 мм, посадковий діаметр на маточину 30 мм, кількість зубців 40 z.
У комплекті пропонуються три шайби адаптера, які сумісні з більшістю моделей пил різних виробників (30x25.4 мм, 30x20 і 30x16 мм). Диск поділений на чотири сегменти. Максимальна частота обертів під час різання рекомендована виробником 4240 об/хв. Ширина пропилу 3 мм. Виробництво Verto, Польща.
Купити пиляльний диск в інтернет-магазині Astra-II ☎ +38(067) 622-11-28. Весь каталог
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 315 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Кількість сегментів | 4 |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 740 ₴




