Ящик для інструментів шкіряний із металевими вставками Topex 79R201. Цей кофр (сумка монтерська для інструментів) має посилене дно, що дає змогу транспортувати досить важкий інструмент. Натуральна шкіра, посилена металевими пластинами, надійна ручка та замки дадуть змогу експлуатувати кейс тривалий час в умовах інтенсивної експлуатації. Також на ящику відкидається передня стінка, фіксується ременями, за потреби та для зручності користування вмістом. Усередині кофра, регульовані за розмірами, підвіски, використовувані для кріплення вістчиського роду інструментів. Для зручності переміщення на сумці є плечовий ремінь.
Розміри ДхГхВ — 43x17x27 см
Вага — 2,5 кг
Виробник — Topex
Країна — Польща
Купити валізу для інструментів в інтернет-магазині Astra-II. Тіл. ☎ +38(067) 622-11-28. Весь каталог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/шкіра |
- Ціна: 1 725 ₴




